Hotel Restauracja Mużakowski

Restauracja

Restauracja Mużakowski zaprasza Państwa w godzinach
11:00 – 21:00 (od niedzieli do czwartku - kuchnia) Bar - do 22:00
11:00 – 22:00 (w piątek i sobotę - kuchnia) Bar - do 23:00

W ciepłe dni zapraszamy Państwa również do naszego restauracyjnego ogródka letniego.
Jesteśmy przyjaźni zwierzakom.

Zarezerwuj stolik na wieczór:

info@hotel-muzakowski.pl
+48 690 164 136

Restauracja Mużakowski zaprasza Państwa na pyszne śniadania, które serwujemy w godzinach 8:00 – 10:00 w okresie letnim 7:00 – 10:00.

Romantyczna kolacja przy świecach z kieliszkiem wina i wybornym menu to najlepszy pomysł na celebrowanie wyjątkowych chwil. Rocznica, urodziny, dzień kobiet i mężczyzn, walentynki? Wspólna kolacja to idealny pomysł na prezent dla bliskiej. Zapraszamy wszystkich do naszej restauracji by celebrować ten wyjątkowy czas razem z Nami. Prosimy o wcześniejsze dokonanie rezerwacji.

info@hotel-muzakowski.pl
+48 690 164 136

Nasi przeszkoleni przez rodowitą Kubankę, barmani przygotują dla Państwa drinki na najwyższym poziomie. Asortyment baru jest na bieżąco uzupełniany, a bogaty wybór alkoholi pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Niezależnie, czy jest to wieczór po ciężkim spotkaniu biznesowym, urodziny czy świętowanie awansu – chwila wytchnienia należy się każdemu. Zatem spotkanie ze znajomymi przy drinku może być przyjemną odskocznią.

W stylowych i ciepłych wnętrzach naszej restauracji serwujemy dania doskonałej jakości z najlepszych składników dbając o każdy element sztuki kulinarnej.

Sale (restauracyjna, kominkowa i konferencyjna) mogą swobodnie przyjąć 120 osób. Aranżacje wystroju, wentylacja i klimatyzacja podnoszą komfort przebywania w restauracji. Mamy też salę taneczną.

Wesela, komunie, chrzciny, imprezy integracyjne, bankiety, spotkania tematyczne.

Dysponujemy 35 komfortowymi pokojami
Pokaż na mapie