Hotel Restauracja Mużakowski

Sala weselno-bankietowa

„Jedno jest w życiu szczęście – kochać i być kochanym…”.

Ślub i wesele są jednymi z najważniejszych chwil Młodej Pary. Ważne jest aby uroczystość weselna przebiegła w miłej i radosnej atmosferze, a przeżycia pozostały niezapomniane.

Organizacja wesela

Mając powyższe na uwadze oddajemy w Państwa ręce ofertę kompleksowej organizacji, jednego z najważniejszych dni w życiu- Waszego wesela! Jesteśmy w stanie sami zaplanować przyjęcie weselne i wziąć na siebie organizację przyjęcia weselnego.

Specjalizujemy się także w organizacji innych uroczystości, jak urodziny, jubileusze, Sylwester.

Dla przyszłych małżonków przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której skład wchodzą trzy pakiety weselne:

  • Silver;
  • Gold;
  • Platinium.

Pakiety ustalamy według Państwa preferencji na spotkaniu.

Sala weselna lubuskie

Specjalnie dla Państwa, sala weselna została stworzona według najwyższych standardów z wyczuciem estetyki i elegancji, stylowe wnętrza spełnią Państwa oczekiwania.

Do dyspozycji gości będzie nie tylko nasza wyjątkowa sala weselna, ale również wyśmienita kuchnia i doskonałe potrawy przygotowane przez naszych kucharzy.

Ponadto sala weselna mieści aż do 200 osób.
* ceny podlegają negocjacji.

Wybór miejsca na wesele to jedna z najważniejszych decyzji, którą musi podjąć para młoda. Wesele lubuskie można zorganizować np. w hotelu Mużakowski. Sala weselno-bankietowa w hotelu Mużakowski to popularna sala weselna lubuskie, często wybierana przez pary młode. Sala jest elegancka, urządzona w nowoczesnym stylu, a także przestronna i może pomieścić nawet 200 gości. Przyszłe pary młode mają do wyboru 3 specjalnie przygotowane pakiety weselne, dzięki czemu trafimy w gusta nawet najbardziej wybrednych gości. Dużym atutem sali bankietowo-weselnej w hotelu Mużakowski jest też wyśmienita kuchnia, przygotowana przez najlepszych kucharzy, a także możliwość rezerwacji noclegów dla gości w wygodnych pokojach w tym samym obiekcie. Dzięki dużemu doświadczeniu personelu w organizacji przyjęć, wesele zostanie przygotowane profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół. Dodatkowo hotel położony jest w dogodnej lokalizacji i niezwykle malowniczej okolicy, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako plener do ślubnych zdjęć.

Dysponujemy 47 komfortowymi pokojami
Pokaż na mapie